Fenyvesi Petra

Pedagógiai asszisztens
Jelenleg egyetemi tanulmányaimat végzem mint leendő óvodapedagógus. Dajka illetve pedagógiai asszisztens és családsegítő, illetve óvodapedagógus előképzettséggel rendelkezem.
A pedagógiai asszisztensi munkakört kiegészítve a Színház látogatással kapcsolatos teendőket végzem.
petrafenyvesi15@gmail.com
Tóth Ildikó

óvónő
30 éve vagyok az óvodai pályán. Kaposváron élek és 5. éve dolgozom a Hetesi Mese- Vár Óvodában. Jelenleg a Lepke csoport egyik óvónője vagyok. Zenei előképzettséggel, Bábtanfolyam-vezetői és Sakkjátszótér-vezetői végzettséggel rendelkezem. Intézményünkben én vezetem mindkét foglalkozást.
kis.boszko1966@gmail.com
Stier Renáta

óvónő
33 éve dolgozom hivatásos óvónőként, a Hetesi Mese-Vár Óvodában 5. évemet töltöm. Innovatív, nyitott embernek tartom magam, empatikus képességeimre támaszkodva a kollégákkal együtt erősítem az óvoda életét és működését.
Külön foglalkozom a gyermekkönyvek, újságok megismertetésével, eladásával.
Kurjancsek Zoltánné

óvodavezető
38 éve dolgozok a pályán.
2013-2015-ig megbízott vezetőként, 2015-től kinevezett vezetőként dolgozok.
Az óvodapedagógusi pályát hivatásomnak tekintem.
mesevarovi@kapos-net.hu
Nemesné Hardi Dóra

óvodai dajka
Első évemet töltöm dajkaként ebben az Intézményben, kislányom is ide, ebbe az óvodába jár. Munkámra igényes vagyok, kiegészítem a konyhai tennivalókat is. Fontos számomra, hogy a gyermekek tiszta, esztétikus helységekben töltsék a mindennapjaikat.
Borbélyné Németh Edina

óvodai dajka
2018.06.15-től dolgozom a Hetesi Mese-Vár Óvodában, mint óvodai dajka. Két évig távol voltam, gyermekem születése miatt. Visszatérésem 2023.05.01.
Munkámra igényes vagyok,szeretem ha rend van a csoportszobában, igyekszem munkámat úgy végezni, hogy a gyerekek, tiszta, esztétikus helyiségekben végezzék mindennapi tevékenységeiket.